جهاددانشگاهی خراسان جنوبی مسیر روشنی در توسعه پایدار دارد

۱۴ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۹ کد : ۵۱۲۰ پژوهشی
تعداد بازدید:۲۸۵
مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی گفت: جهاددانشگاهی خراسان جنوبی مسیر روشنی در توسعه پایدار دارد.
جهاددانشگاهی خراسان جنوبی مسیر روشنی در توسعه پایدار دارد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی،  هادی سلامی، در دیدار با رییس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی اظهار کرد: پرداختن به گیاهان دارویی به ویژه محصولات استراتژیک می‌تواند برای استان توسعه پایدار ایجاد کند.

وی ضمن تشکر از دیدگاه تحول آفرین جهاددانشگاهی استان، افزود: فرودگاه‌ها در زمینه توسعه یک منطقه ارزش فوق العاده‌ای دارند، چرا که فرودگاه‌ها اقتصاد سرعتی تولید کرده و ملجائی برای ایجاد توسعه پایدار هستند.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی با بیان اینکه فرودگاه بیرجند از نطر قدمت سومین فرودگاه کشور بوده و رتبه این فرودگاه در چند سال اخیر رشد خوبی داشته است، تصریح کرد: لازم است برای ایجاد دانشکده هوانوردی از ظرفیت جهاددانشگاهی بهره ببریم.

سلامی با تاکید بر بهره‌گیری از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی در فرودگاه‌های استان، بیان کرد: فرودگاه‌های استان برای بهتر برگزار شدن این همایش تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

وی با بیان اینکه می‌توان برای معرفی گیاهان دارویی، نمایشگاهی دائمی از این گیاهان را در فرودگاه ایجاد کرد، افزود: سعی می‌کنیم برای اطلاع رسانی دقیق همایش ملی عناب، تبلیغاتی گسترده در فرودگاه بیرجند و در صورت امکان در فرودگاه مشهد انجام دهیم.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی همایش ملی عناب را فرصتی ویژه در معرفی پتانسیل‌های استان به خصوص عناب دانست و با اعلام حمایت از برگزاری این همایش، تصریح کرد: امیدواریم این اقدام موجب اشتغال‌زایی و بهره‌وری مناسب از عناب شود

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی خراسان جنوبیتوسعه پایدارمسیر روشن