مسابقات تیراندازی دانشجویان علمی کاربردی بیرجند برگزار شد

۱۲ دی ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۸ کد : ۴۳۹۶ فرهنگی
تعداد بازدید:۴۲۴
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: به مناسبت نهم دی و روز بصیرت، مسابقات تیراندازی دانشجویان موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی بیرجند با سلاح شبیه سازی کلاشینکف برگزار شد.
مسابقات تیراندازی دانشجویان علمی کاربردی بیرجند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، حمید مرادی اظهار کرد: مسابقات تیراندازی ویژه آقایان با حضور 32 نفر از دانشجویان موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی بیرجند با تفنگ کلاشینکف در سالن تیراندازی برج سپهر برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این دوره از مسابقات را سرعت، دقت و تمرکز در ورزش رقابتی تیراندازی، افزایش نشاط و شادابی در بین دانشجویان و تشویق و ترغیب دانشجویان به این ورزش اعلام کرد.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی ادامه داد: باتوجه به پتانسیل‌های موجود در بین دانشجویان در این رشته، گسترش رشته تیراندازی می‌تواند نقش موثری در ارتقاء تیراندازی دانشجویان کشور داشته باشد.

مرادی با بیان اینکه در سال گذشته در مسابقات تیراندازی این معاونت سه نفر از دانشجویان مستعد در این رشته شناسایی شده که به مسابقات تیراندازی دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور که در چابهار برگزار شد، معرفی شدند، یادآور شد: در پایان این مسابقات از نفرات برگزیده تقدیر به عمل آمد.

 

کلید واژه ها: علمی کاربردیمسابقاتتیراندازی