برگزاری کارگاه «معنویت و نیمه تاریک وجود من» ویژه مدیران کارخانه کویرتایر

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۳:۴۶ کد : ۴۳۴۹۹ پژوهشی
تعداد بازدید:۲۱۸
توسط مرکز خدمات تخصصی روانشناسی «به روان» جهاددانشگاهی، کارگاه «معنویت و نیمه تاریک وجود من» ویژه مدیران و کارشناسان کارخانه کویرتایر استان برگزار شد.
برگزاری کارگاه «معنویت و نیمه تاریک وجود من» ویژه مدیران کارخانه کویرتایر

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، رضا فریور، مدیر منابع انسانی کارخانه کویرتایر خراسان جنوبی از برگزاری دوره «معنویت و نیمه تاریک وجود من» توسط مرکز خدمات تخصصی روانشناسی «به روان» جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، ویژه مدیران و کارشناسان کارخانه کویرتایر خبر داد.

وی، مدرس دوره را دکتر هادی زینی، عضو هیات علمی دانشگاه معرفی کرد و افزود: این کارگاه سه ساعت و در محورهای معنویت و ارتباط، معنویت و ارتباط با طبیعت، معنویت و ارتباط با خدا، معنویت و انسان بی نهایت، معنویت و ارتباط با خود، معنویت و عقل ورزی، معنویت و ارتباط با دیگران، معنویت و محبت برگزار شد.

مدرس دوره گفت: امروز معنویت گمشده تمامی جوامع است؛ مرور توجه به معنویت، معنویت درمانی و تربیت معنوی در دنیا نشان می دهد که معنویت با ایجاد زبان مشترک می تواند؛ زیست فردی و اجتماعی مردم را سامان دهد

دکتر ذینی یادآور شد: معنویت با طرح سوالات اساسی در مورد آغاز، انجام و مسیر زندگی انسان که از تجزبه زیستی انسان در فراز و نشیبهای دنیای امروز به دست می آید؛ زمینه تعامل فعالانه با دین را فراهم می سازد تا پاسخ سوالات را از منابع اصیل دین بیابد؛ این گونه انسان نو پدید می آید که مفاهیم دینی را ادراک می کند و به تجربه زیستی ای دست می یابد که زندگی فرد و اجتماعی اش سامان می یابد. بر این اساس معنویت در دنیای امروز می تواند راهگشایی سرآمد باشد. بی شک موفقیت بیشتر  در این زمینه با آغاز تربیت معنوی از کودکی و نوجوانی و در خانواده میسر خواهد بود و برای دست یابی به نظام تربیت معنوی، آموزش معنویت ضرورت امروز است.

text to speech icon