آموزش جهاددانشگاهی در بستر مجازی

۲۱ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۵ کد : ۱۶۷۰۵ آموزشی
تعداد بازدید:۳۲۴
معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از برگزاری کلاس‌های آموزشی این نهاد در بستر اینترنت به منظور پیشگیری از شیوع کرونا خبر داد.
آموزش جهاددانشگاهی در بستر مجازی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، مجتبی ابراهیمی اظهار کرد: به منظور پیشگیری از شیوع و گسترش کرونا، کلاس‌های آموزشی جهاددانشگاهی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

وی افزود: جهاددانشگاهی با بهره‌گیری از توانمندی‌های خود در حوزه آموزش‌های مجازی، کلاس‌هایی را که قابلیت دارد به صورت مجازی برگزار می‌کند.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: این آموزش مجازی در سه مرکز شماره یک جهاددانشگاهی، کالج زبان‌های خارجه و مرکز آموزشی جهاددانشگاهی قاین برگزار می‌شود.

ابراهیمی با بیان اینکه محتواهای آموزشی به صورت مجازی در اختیار فراگیران قرار می‌گیرد، افزود: فیلم‌ها و مطالب آموزشی با توضیح اساتید در بستر اینترنت بارگذاری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه باتوجه به شرایط کنونی، سلامت فراگیران بیش از آموزش اهمیت دارد و به همین دلیل به سمت و سوی آموزش مجازی رفتیم که بازخورد خوبی نیز تاکنون داشته است، یادآور شد: امید داریم پس از رفع محدودیت‌های مرتبط با این بیماری، مجددا کلاس‌ها به صورت حضوری و مطابق با روال عادی برگزار شود.

کلید واژه ها: مجازی آموزش جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی