برگزاری کارگاه آموزشی قانون کار و امور روابط کارگری، کارفرمایی در جهاددانشگاهی

۰۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۴ کد : ۱۰۰۴۲ آموزشی
تعداد بازدید:۷۹
کارگاه آموزشی قانون کار و امور روابط کارگری، کارفرمایی به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی برگزار شد.
برگزاری کارگاه آموزشی قانون کار و امور روابط کارگری، کارفرمایی در جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی، کارگاه آموزشی قانون کار به منظور آموزش، بررسی و تشریح قوانین کار با رویکرد روابط کارگری و کارفرمایی در سازمان ها و شرکت ها برای مدیران و کارفرمایان به هت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی  برگزار شد.

دراین کارگاه تخصصی، شرکت کنندگان با ابعاد مختلف حقوقی کار و مقررات ناظر بر آن و همچنین تعهدات متقابل فی مابین کارفرمایان و کارگران و نیز تکالیف قانونی مدیران در برابر وزارت کار آشنا شدند .

دراین دوره مفاهیمی همچون آشنایی با مفاهیم قانون کار، آموزش ساختار و قواعد قانون کار، ساعات کار، مرخصی ها، مزد و شرایط کار، شرایط اخراج، فسخ قرارداد و استعفای کارگران، شناخت نکات مهم و اجرایی قانون کار ، آگاهی از جدیدترین بخشنامه ها و اصلاحات قانون کار، آشنایی با عدول از موارد قانون کار، جرایم و مجازات ها، شمول و عدم شمول قانون کار، جایگاه توافقات کارگر و کارفرما و بررسی مشکلات پیش آمده ناشی از قراردادهای کارفی ما بین کارگران و کارفرمایان را ارائه. شد.


( ۱ )

نظر شما :

k.l ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۹
خب این برنامه ها رو اطلاع بدین تا بشه شرکت کرد (قبل از برگزاری/نه الآن). گفتن این خبر الآن چه به درد آدم میخوره؟؟!!
پاسخ مدیر سایت ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۱۵

سلام. وقت بخیر. ضمن تشکر از دنبال کردن مطالب سایت جهاد دانشگاهی، به اطلاع می رساند تبلیغات این دوره از طریق مکاتبه به کلیه ادارات استان ارسال و نیز از طریق کانال های ارتباطی جهاد دانشگاهی نیز اطلاع رسانی شده بود. اما این دوره مجددا در مهرماه هم برگزار خواهد شد. تبلیغات آن در همان بازه زمانی از طریق کانال های اطلاع رسانی خواهد شد.

اینستاگرام و تلگرام :   

جهاددانشگاهی خراسان جنوبی                jdkhj1359@

با تشکر

روابط عمومی