فعالیت های شاخص جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در بستر زیرساختی فرهنگ استان

۲۶ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۰ کد : ۸۸۰۲ فرهنگی
تعداد بازدید:۲۳۴
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی اظهار کرد: جهاددانشگاهی در حوزه بسترهای زیرساختی فرهنگ از جمله در ساخت فرهنگسرا، فعالیت های  شاخصی داشته است.
فعالیت های شاخص جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در بستر زیرساختی فرهنگ استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، ناصر نبی‌زاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در افتتاح نمایشگاه کتاب ناشران و نویسندگان خراسان جنوبی با عنوان «یار مهربان»  با تشکر از زحمات جهاددانشگاهی در برپایی این نمایشگاه، افزود: در حوزه فرهنگ در استان با مسائل و مشکلات متعددی روبرو هستیم.

وی اظهار کرد: یکی از این مشکلات حوزه فرهنگ، بحث‌های زیرساختی است که استان در حوزه زیرساخت‌های فرهنگ دارای کمبودهای گسترده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: نبود این زیرساخت ها  باعث شد تا نتوانیم وظایف خود را به صورت شایسته انجام دهیم.

نبی زاده با اشاره به اینکه خراسان جنوبی دارای شاخص‌های فرهنگی کهن و بسیار عمیق و گسترده‌ای است که باید به آن توجه کرد، افزود: افرادی که در این حوزه در استان فعالیت می   ‌کنند،   شخصیت‌های دغدغه‌مندی هستند که آمادگی داریم از ظرفیت‌های آنان بهره ببریم.

وی تصریح کرد: جهاددانشگاهی در حوزه بسترهای زیرساختی فرهنگ از جمله در ساخت فرهنگسرا، فعالیت‌   های  شاخصی داشته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی یادآور شد: : این امر نشان از هوش سرشار و درک عمیق مجموعه جهاددانشگاهی نسبت به نیازهای فرهنگی استان دارد.

 

کلید واژه ها: فعالیت جهاددانشگاهی خراسان جنوبی میراث فرهنگی