آغاز ثبت‌نام دوره های فرهنگسرای ابن حسام جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

۲۲ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۳ کد : ۶۲۸۲ فرهنگی
تعداد بازدید:۵۶۶
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان‌ جنوبی از آغاز ثبت‌نام دوره های فرهنگسرای ابن حسام جهاددانشگاهی خراسان جنوبی تا پایان فروردین ماه خبر داد.    
آغاز ثبت‌نام دوره های فرهنگسرای ابن حسام جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، حمید مرادی گفت:  فرهنگسرای ابن حسام جهاددانشگاهی خراسان جنوبی   با هدف انتقال میراث فرهنگی و هنری به نسل جوان از فروردین ماه سال گذشته شروع به فعالیت کرد. 

وی افزود: برنامه‌های فرهنگسرای ابن حسام در زمینه‌های هنرهای تجسمی، موسیقی، خوشنویسی، طراحی و مجسمه سازی برای بزرگسالان، نوجوانان و کودکان کلاس‌هایی را برگزار می‌کند.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان‌ جنوبی  ادامه داد:   هر دوره آموزشی حداقل 12 جلسه خواهد بود و به هنرجویانی که دوره‌ها را سپری کنند مدرکی از سوی جهاد دانشگاهی اعطا خواهد شد.

مرادی بیان کرد: فرهنگسرای ابن حسام جهاددانشگاهی خراسان جنوبی کوشش می‌کند با تکیه بر آخرین دستاوردهای دانشگاهی و علمی و استفاده از هنرمندان و مدرسان برجسته، محیطی آرام را برای افراد ایجاد کند.

وی اظهار کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه هنرهای تجسمی و موسیقی برای بزرگسالان، نوجوانان و کودکان، برگزاری نمایشگاه‌ها، همایش‌های هنری، اجرای تئاتر، موسیقی و دعوت از مفاخر برجسته اندیشه و هنر در راستای اعتلا و تعمیق شناخت هنری و فرهنگی مخاطبان از فعالیت‌های این مرکز است.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان‌ جنوبی عنوان کرد:  آموزش هنرهای تجسمی و موسیقی در سه سطح کودکان، نوجوانان و بزرگسالان از مهم‌ترین فعالیت‌های فرهنگسرا است.

مرادی با اشاره آغاز ثبت‌نام کلاس خوشنویسی این فرهنگسرا، افزود: این کلاس در رشته‌های نستعلیق، شکسته نستعلیق و تحریری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شروع این دوره از اردیبهشت‌ماه جاری خواهد بود، تصریح کرد: همچنین این فرهنگسرا دوره نقاشی خلاق ویژه کودکان را نیز در اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد کرد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان‌ جنوبی   با اشاره به آغاز ثبت‌نام آموزش تخصصی موسیقی، افزود: این دوره‌ها در رشته‌های موسیقی سنتی، کلاسیک، موسیقی کودک، صداسازی و آواز و سلفژ برگزار خواهد شد.

مرادی یادآور شد: علاقمندان برای ثبت‌نام در این کلاس‌ها می‌توانند با شماره 32455162 تماس حاصل کرده و یا با مراجعه حضوری به فرهنگسرای ابن حسام واقع در تقاطع خیابان معلم و خیابان 15 خرداد ثبت‌نام کرده و یا به سایت   www.jdkhj.ir  بر ای ثبت‌نام مراجعه کنند.

کلید واژه ها: ثبت نام دوره فرهنگسرای ابن حسام جهاددانشگاهی خراسان جنوبی