اطلاعیه جهاددانشگاهی در خصوص ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشوردر سال ۱۳۹۷

۲۷ دی ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۵ کد : ۴۷۴۰ اخبار پربازدید عمومی
تعداد بازدید:۱۱۵۱
ششمین امتحان استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.
اطلاعیه جهاددانشگاهی در خصوص ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشوردر سال ۱۳۹۷

به نام خدا
اطلاعیه شماره یک مرکز آزمون جهاد دانشگاهی

در خصوص ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشوردر سال 1397

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور در سال 1397 می‌رساند : در اجرای ماده (44) قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی و با هماهنگی سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور برای جذب در 20 دستگاه اجرایی(سازمان امور اراضی کشور، بانک ملی ایران، بنیادشهید و امور ایثارگران، دیوان عدالت اداری، روزنامه رسمی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)، سازمان شیلات ایران، سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی)، مرکز اورژانس تهران، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان) از روز یکشنبه مورخ 30 دی‌ماه 1397 از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir  آغاز خواهد شد و در روز سه شنبه مورخ 9 بهمن‌ماه 1397 خاتمه می یابد.

متقاضیان گرامی شرکت در آزمون توجه داشته باشند که این تاریخ تمدید نخواهد شد و ثبت نام پس از اتمام مهلت یاد شده غیر فعال خواهد شد.

داوطلبان متقاضی استخدام می توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز (رشته‌ها، مقاطع تحصیلی و سایر شرایط) و شغل محل‌های استخدام در هر یک از دستگاههای یاد شده، به دفترچه راهنمای آزمون که از تاریخ 30 دی‌ماه 1397 (همزمان با شروع ثبت نام) در سایت اینترنتی www.hrtc.ir قرار داده خواهد شد مراجعه نمایند.
ششمین امتحان استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ 17 اسفندماه 1397 برگزار می‌شود. توضیحات لازم درخصوص تاریخ و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و سایر موارد در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، اعلام خواهد شد.
لازم به ذکر است که کلیه فرآیندهای مربوط به ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون، انحصارا از طریق سایت اینترنتی www.hrtc.ir انجام می شود و به مراجعات حضوری پاسخ داده نخواهد شد.

روابط عمومی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی


جهت هرگونه تماس با مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، با ایمیل support@hrtc.ir در تماس باشید.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهیاطلاعیهاستخدامی


( ۸ )

نظر شما :

هادی ۳۰ دی ۱۳۹۷ | ۲۳:۵۲
با سلام ! ببخشید من دارای مدرک مهندسی منابع طبیعی گرایش مرتع و آبخیزداری هستم لازم بذکر است که در دفترچه برای کارشناس امور زمین نوشته مدرک مورد نیاز مهندسی منابع طبیعی (جنگلداری) گرایش مرتع و آبخیزداری سوال من این است که میتوانم در آزمون شرکت کنم ؟
پاسخ مدیر سایت ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۷:۲۶

با سلام

برای شغل کارشناس امور زمین مربوط به سازمان امور اراضی، دقیقا رشته و گرایش شما مورد نیاز است ولی برای سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری ظاهرا گرایش (جنگلداری) مدنظر است.البته مشخص نیست عبارت داخل پرانتز گرایش قطعی مد نظر می باشد یا اینکه اختیاری است.؟

برای اطمینان بیشتر می توانید با شماره و ایمیل زیر تماس حاصل فرمایید.

با تشکر

عرفانی

مرکز آزمون جهاد دانشگاهی

شماره تلفن : ۰۲۱۸۴۶۵۶ (پاسخگویی از ساعت ۹ تا ۱۴)

پاسخگویی به سوالات در رابطه با آزمون : support@hrtc.ir

احمد ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۲۱:۲۴
با سلام .نتایج چه زمانی اعلام میشه ؟ زودتر بگید دیگه
پاسخ مدیر سایت ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۱

با سلام.

طبق اطلاعیه های اولیه، نتایج تا پایان اردیبهشت ماه اعلام خواهد شد. هنوز خبر جدیدی در این خصوص منتشر نشده است.

با تشکر