مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام کرد:

استخدام ۱۰۷ نفر در هتل‌های کوثر بنیاد شهید و امور ایثارگران

۲۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۱ کد : ۴۵۰۰۵ آموزشی
تعداد بازدید:۱۴۰
مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام کرد: گروه هتل‌های کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تامین نیروی انسانی موردنیاز خود، ۱۰۷ نفر را در رشته‌ها و مقاطع مختلف تحصیلی، استخدام می‌کند.
استخدام ۱۰۷ نفر در هتل‌های کوثر بنیاد شهید و امور ایثارگران

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، احمد عبدی پور، مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام کرد: گروه هتل‌های کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تامین نیروی انسانی موردنیاز خود در رشته‌ها و مشاغل مربوط به مدیر مالی، مدیر داخلی، رئیس حسابداری، مدیر فنی و مهندسی، فروش و بازاریابی، خدمات اقامتی، تدارکات، انفورماتیک و …. و همچنین مشاغل مرتبط با متصدی خدمات عمومی از قبیل نگهبان، خانه‌دار، سالن کار و متصدی خدمات خانه‌داری و … که در دفترچه به آنها به‌طور کامل اشاره‌شده است – استخدام می‌کند.

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی درباره نحوه ثبت‌نام گفت: داوطلبان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آزمون به سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی (www.hrtc.ir) مراجعه کنند.

احمد عبدی پور با اشاره به اینکه ثبت‌نام آزمون از 25 خردادماه آغاز می‌شود اظهار داشت: ثبت‌نام آزمون از 25 خردادماه آغاز می‌شود و تا سوم تیرماه ادامه دارد و آزمون به‌طور همزمان 23 تیرماه در شهر مشهد و برخی مراکز استان برگزار می‌شود و نتایج آزمون نیز دو هفته بعد از آزمون اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی درباره مواد درسی این آزمون گفت: مواد آزمون شامل مواد آزمون عمومی و البته یک درس از مجموعه گردشگری و هتل داری است .

مدیر مرکز آزمون جهاددانشگاهی درباره مقاطع تحصیلی شرکت‌کنندگان این آزمون استخدامی نیز گفت: دانش‌آموختگان مقاطع فوق‌دیپلم و برخی رشته‌های کارشناسی می‌توانند در این آزمون متناسب با آنچه در دفتر آزمون مشخص‌شده ثبت‌نام کنند.
 

دفترچه آزمون

text to speech icon