در مرکز آزمون جهاددانشگاهی خراسان جنوبی صورت گرفت؛

مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت کار و تأمین به صورت آنلاین

۱۳ دی ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۷ کد : ۲۶۴۷۷ آموزشی
تعداد بازدید:۱۳۳
مدیر اجرایی مرکز آزمون جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: مصاحبه تخصصی داوطلبان استخدام در شرکت کار و تامین وابسته به سازمان تامین اجتماعی برای نخستین بار به صورت (آنلاین) برگزار شد.
مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت کار و تأمین به صورت آنلاین

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، علیرضا معصومی، مدیر اجرایی مرکز آزمون جهاددانشگاهی استان  خبر داد: مصاحبه تخصصی داوطلبان استخدام در شرکت کار و تامین وابسته با سازمان تامین اجتماعی برای نخستین بار به صورت برخط (آنلاین) برگزار شد.

وی اظهار کرد: مرحله اول آزمون استخدامی شرکت کار و تامین با شرکت 318 داوطلب از سراسر استان در روز 2 آبان 1399 ،به صورت کتبی و با رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی در بیرجند برگزار شد.

مدیر اجرایی مرکز آزمون جهاددانشگاهی خراسان جنوبی ادامه داد: پس از تایید مدارک داوطلبان 2 برابر ظرفیت، مرحله دوم آزمون شامل مصاحبه تخصصی به صورت برخط و غیرحضوری و با شرکت 19 داوطلب از سراسر استان در مرکز آزمون جهاد دانشگاهی استان با رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از الزام داوطلبان به سفر به تهران برای شرکت در یک مصاحبه حضوری (مانند سنوات گذشته) انجام شد.

معصومی خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود با پایان یافتن مصاحبه های آنلاین در مراکز سایر استان های کشور در هفته آینده، نتایج نهایی این آزمون استخدامی تا پیش از پایان دی ماه در تارنمای مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir و در پروفایل هر یک از داوطبان اعلام شود.

کلید واژه ها: مصاحبه آنلاین شرکت کار و تأمین مرکز آزمون جهاددانشگاهی