سلسله نشست‌های فرهنگ دانشگاهی در بیرجند برگزار شد

۱۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۸ کد : ۶۱۵۵ فرهنگی
تعداد بازدید:۲۶۵
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی، دفتر مطالعات فرهنگی جهاددانشگاهی استان و موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی بیرجند، سلسله نشست‌های فرهنگ دانشگاهی(سبک زندگی دانشجویان) با حضور ۵۰ نفر از دانشجویان  برگزار شد.
سلسله نشست‌های فرهنگ دانشگاهی در بیرجند برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، حمید مرادی اظهار کرد: فرهنگ دانشگاهی، فرهنگی است که از سوی نخبگان علمی و فرهنگی دانشگاه تولید و به اجتماع منتقل می شود و چون بنای آن متکی بر آگاهی، دانش و ادراک است به همین خاطر تاثیر بسزایی بر جامعه دارد.

وی ادامه داد: فرهنگ به مجموعه شیوه زندگی اعضای یک جامعه اطلاق می‌شود که چگونگی پوشش، رسم‌های ازدواج و زندگی خانوادگی، الگوهای کار، مراسم مذهبی و سرگرمی اوقات فراغت، آموزش را دربرمی‌گیرد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: سبک زندگی، الگوهای حل مسأله، قضاوت‌ها، تعامل با دیگران، اداره زندگی اجتماعی، شیوه مدیریت و رهبری از جمله موضوعاتی است که باید بدان پرداخته شود.

مرادی ادامه داد: اجرای این گونه نشست‌ها باعث می‌شود که دانشجویان یاد بگیرند چگونه از محیط دانشگاه برای بهتر شدن سبک زندگی و موقعیت دانشجویی استفاده عقلانی کنند.

وی اظهار کرد: سلسله نشست‌های فرهنگ دانشگاهی(سبک زندگی دانشجویان) با حضور 50 نفر از دانشجویان در دانشگاه بیرجند برگزار شد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: آشنایی دانشجویان با راهکارهای موفقیت در زندگی، آشنایی دانشجویان با چگونه استفاده کردن از موقعیت دانشجویی،آشنایی دانشجویان با عوامل موثر در بهبود سبک زندگی و آشنایی دانشجویان با استفاده مفید از این محیط و ابزار برای بهتر شدن سبک زندگی خود از اهداف برگزاری این نشست بود.

کلید واژه ها: نشست فرهنگ دانشگاهی عناب بیرجند جهاددانشگاهی خراسان جنوبی