برگزاری کارگاه "راهکارهای موفقیت در زندگی "به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۵ کد : ۵۸۲۹ فرهنگی
تعداد بازدید:۵۳
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: این کارگاه به همت معاونت فرهنگی و با همکاری مرکز مطالعات فرهنگی و موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی برگزار شد.
برگزاری کارگاه "راهکارهای موفقیت در زندگی "به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، حمید مرادی اظهار کرد: کارگاه "راهکارهای موفقیت در زندگی " با حضور 50 نفر از دانشجویان دانشگاه ‌های علمی کاربردی بیرجند، دانشگاه صنعتی بیرجند و سپیده کاشانی بیرجند برگزار شد.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: فرهنگ دانشگاهی، فرهنگی است که از سوی نخبگان علمی و فرهنگی دانشگاه تولید و به اجتماع منتقل می‌شود و چون بنای آن متکی بر آگاهی، دانش و ادراک است به همین خاطر تاثیر بسزایی بر جامعه دارد.

مرادی اظهار کرد: فرهنگ به مجموعه شیوه زندگی اعضای یک جامعه اطلاق می شود که چگونگی پوشش، رسم‌های ازدواج و زندگی خانوادگی، الگوهای کار، مراسم مذهبی و سرگرمی اوقات فراغت، آموزش را در بر می‌گیرد . 

  وی ادامه داد: زندگی دانشجویی در کشور به دلیل ضعف شکل گیری اجتماع علمی و نقص در تکامل دانشگاه همیشه بحث برانگیز بوده است و این بحث‌ها شامل علم و دانشگاه، نوع خاص از نگرش‌ها و سلسله ارزش‌های اجتماعی، سبک زندگی، الگوهای حل مسأله، قضاوت ها، تعامل با دیگران، اداره زندگی اجتماعی، شیوه مدیریت و رهبری است . 

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی آشنایی دانشجویان با راهکارهای موفقیت در زندگی، آشنایی دانشجویان با چگونه استفاده کردن از موقعیت دانشجویی، آشنایی دانشجویان با عوامل موثر در بهبود سبک زندگی، آشنایی دانشجویان با استفاده مفید از این محیط و ابزار برای بهتر شدن سبک زندگی خود را از اهداف برگزاری این کارگاه دانست.

کلید واژه ها: کارگاه آموزشی عنابراهکارهای موفقیت در زندگیمعاونت فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی


نظر شما :