معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی عنوان کرد:

فعالیت دفاتر سازمان دانشجویان در چهار دانشگاه خراسان جنوبی

۱۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۲ کد : ۱۲۰۶۶ فرهنگی
تعداد بازدید:۱۶۳
 معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی اظهار کرد: در حال حاضر دفاتر سازمان دانشجویان در دانشگاه‌های بیرجند، علوم پزشکی، فرهنگیان و صنعتی فعال است.
فعالیت دفاتر سازمان دانشجویان در چهار دانشگاه خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی، حمید مرادی گفت: در راستای فعالیت های فرهنگی و دانشجویی، سازمان دانشجویان خراسان جنوبی برای دانشجویان جدیدالورود شرایطی را فراهم نموده تا دانشجویانی که تمایل به همکاری در زمینه های مختلف با این سازمان را دارند ضمن ثبت نام در سایت «شبکه دانشجویان سدا» از سایر خدمات جهاد دانشگاهی بهره مند شوند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی اظهار کرد: در خراسان جنوبی ۸ کانون فعال در سازمان دانشجویان در زمینه های مختلف از جمله گردشگری، آموزش، آسیب های اجتماعی، فرهنگ و هنر، ورزش و طبیعت، شعر و ادبیات فعالیت می کند.

مرادی بیان کرد: دانشجویانی که عضو این سازمان می شوند می توانند از سایر خدمات جهاد دانشگاهی استان بهره مند شوند .

 مرادی اظهار کرد: تلاش ما در سازمان دانشجویان و همچنین مراکز فرهنگی جهاددانشگاهی این است که بتوانیم شرایط را برای حضور حداکثری دانشجویان در فعالیت های فرهنگی فراهم کنیم.

 معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی یادآور شد: در حال حاضر دفاتر سازمان دانشجویان در دانشگاه‌های بیرجند، علوم پزشکی، فرهنگیان و صنعتی فعال است.

کلید واژه ها: سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان جنوبی